پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان هرمزگان
کدمطلب: wepxcPHo      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ ۱۴:۱۳:۴۴      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۸۴
معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش هرمزگان:

بازخورد عملکرد راهبران آموزشی و تربیتی در اهداف سند تحول بنیادین مشهود است/ 70 راهبر آموزشی و تربیتی فعال هرمزگان تجلیل شدند

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش هرمزگان گفت: بازخورد عملکرد راهبران آموزشی و تربیتی در تحقق اهداف سند تحول بنیادین مشهود است و شاهد ارتقاء شاخص های مهم آموزشی و تربیتی در استان هرمزگان هستیم.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان، ایرج بیت اللهی در همایش تجلیل از 70 راهبر آموزشی و تربیتی فعال هرمزگان افزود: راهبران آموزشی و تربیتی در ارتقای کیفیت آموزشی و تربیتی مدارس روستایی نقش بسزایی داشته اند و روند رو به رشد شاخص ها نشان می دهد توجه به این بخش می تواند اهداف آموزشی و تربیتی را برابر سند تحول محقق کند.

وی ادامه داد: راهبران آموزشی و ترییتی با همراه کردن معلمان و به کارگیری شیوه های نوین تدریس و همچنین برگزاری کارگاه های آموزشی، توانسته اند با رویکردی علمی، تعلیم وتربیت را از سطوح پایه متحول کنند که حاصل آن وجود بیش از 600 معلم چند پایه پویا و فعال در استان است.

وی تاکید کرد: همگام با تحول در مبانی آموزشی روز دنیا ایجاب می کند به جای تمرکز بر یک روش آموزشی و تربیتی، بر اساس مقتضیات زمان و مکان حرکت کنیم و مدیران و معلمان با نگرش های نوین برای سال تحصیلی آینده از هم اکنون برنامه ریزی نمایند.

معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان در ادامه با تاکید بر اینکه تلاش و کوشش معلمان در توسعه و پیشرفت جامعه تاثیرگذار است، خاطرنشان کرد: اداره تکنولوژی گروه های آموزشی ابتدایی استان برگزاری کارگاه های متنوع و کاربردی آموزشی با رویکردهای نوین را برای معلمان در تقویم اجرایی فصل تابستان هدفگذاری کرده است که از این اقدام پشتیبانی و حمایت شده است.

بیت اللهی خرد جمعی در برنامه ریزی برای رسیدن به اهداف تعلیم وتربیت را ضروری برشمرد و گفت: قطعا همدلی و هم افزایی بخش های درون سازمانی و تعامل و همکاری سایر نهادها می تواند به کسب نتایج مطلوبی در اهداف تعلیم وتربیت دوره ابتدایی منجر شود.

این مسوول در پایان گفت: از ابتدای سال تحصیلی تاکنون دانشجویان دانشگاه فرهنگیان از 20 کلاس چند پایه بازدید کرده اند که این همراهی موجب تحکیم بنیه علمی دانشجویان خواهد شد و نشان از تعامل و همدلی مسئولان دانشگاه فرهنگیان دارد.

 

 

                             

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه