پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان هرمزگان
کدمطلب: hKQTx7VN      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ ۱۳:۴۸:۳۸      تعداد بازديد اين صفحه:  ۲۰۵

هشتمین جشنواره تولید محتوای الکترونیکی دانش آموزان،معلمان و دانشجو معلمان

معاون پژوهش و برنامه ریزی آموزش و پرورش هرمزگان از برگزاری هشتمین جشنواره تولید محتوای الکترونیکی دانش آموزان، معلمان و دانشجو معلمان خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان ؛ علیرضا فولادی ضمن اعلام این خبر بیان کرد : در راستای تحول بنیادین نظام آموزش و پرورش در برنامه درس ملی و تولید محتوای چند رسانه ای متناسب با نیاز دانش آموزان و معلمان و استفاده هوشمندانه از آن و بهره مندی از فناوری های نوین در تولید مواد و رسانه های یادگیری ، هشتمین جشنواره تولید محتوای الکترونیکی دانش آموزان، معلمان و دومین جشنواره تولید محتوای الکترونیکی دانش آموزان با نیازهای ویژه فعالیتهای خود را آغاز نموده است.

وی هدف از برگزاری این جشنواره را توسعه فرهنگ استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباطات در آموزش و یادگیری، شناخت و پرورش توانمندی معلمان ، دانش آموزان، دانشجو معلمان و مدرسان درتولید مواد و رسانه های یادگیری و تقویت و غنی سازی بانک تولیدات محتوای الکترونیکی معلمان کشور در سامانه های وابسته به وزارت آموزش و پرورش جهت استفاده و تبادل تجربه مشترک بین کلیه معلمان عنوان نمود.

 فولادی خاطر نشان کرد : همزمان با این جشنواره ، دومین جشنواره تولید محتوای الکترونیکی دانش آموزان با نیازهای ویژه نیزبرگزار می شود.

وی تصریح کرد: علاقه مندان می توانند به آدرس الکترونیکیwww.roshd.ir مراجعه و در جشنواره ثبت نام کنند و پس از تولید محتوای الکترونیکی مورد نظرو علاقه خود  در سامانه مذکور بارگذاری و یک نسخه از آن را به رابط جشنواره در اداره منطقه محل خدمت خود جهت اقدام بعدی تحویل نمایند.

 معاون پژوهش و برنامه ریزی آموزش و پرورش اداره کل در پایان از عوامل اجرایی این جشنواره درخواست  کرد  زمینه حضور فعال کلیه معلمان و دانش آموزان و دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان را در این جشنواره فراهم نمایند.

 

 

                              

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه