پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان هرمزگان
کدمطلب: pUK8dpR2      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۲۰ ۱۲:۴۷:۱۸      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۵۰
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش هرمزگان:

طرح اوقات فراغت دانش آموزی با بیشترین بهره وری اخلاقی وتربیتی باشد

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش هرمزگان گفت: یکی از رسالت های اصلی امور تربیتی در ایام تابستان، غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان با بیشترین بهره وری اخلاقی و تربیتی است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان پارسیان، احمد مهرانی در گردهمایی معاونین حوزه غرب استان که به میزبانی شهرستان پارسیان برگزار شد، گفت: یکی از رسالت های اصلی امور تربیتی در ایام تابستان غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان بوده و لازم است به گونه ای مطلوب برنامه ریزی شود تا  این ایام را با بیشترین بهره وری اخلاقی و تربیتی به پایان برسانند.

 

وی به دیگر اهداف امور تربیتی اشاره کرد و اذعان داشت: پاسداری از ارزش ها و آرمان های انقلاب اسلامی از نخستین اهدافی است که مورد توجه قرار داشته و این بدین معنا نیست که یک بخش خاص از آموزش و پرورش متولی این مهم باشد بلکه در حوزه پرورشی به شکل تخصصی تر مدنظر قرار گیرد.

 

مهرانی، پاسخگویی به نیاز های روحی و جسمانی دانش آموزان را مهم خواند و افزود: از دیگر اهداف مورد تاکید حوزه پرورشی، اهمیت و توجه به بعد جسمانی و روحی دانش آموزان بوده که این دو در جهت رشد و بالندگی آنان اهمیت بسزایی دارد و ما به عنوان متولیان امور تربیتی موظف به شناسایی و کشف استعدادهای بالقوه دانش آموزان در مدارس می باشیم.

 

                             

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه