پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان هرمزگان
کدمطلب: GN6gRrVo      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۲۰ ۱۲:۵۱:۴۹      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۴۰
رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه سندرک :

فعالیت 32 پایگاه اوقات فراغت دانش آموزی در تابستان

رئیس اداره آموزش و پرورش سندرک گفت : 32 پایگاه اوقات فراغت دانش آموزی در منطقه با همکاری پایگاه مقاومت بسیج و کمیته امداد فعالیت خواهند کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان به نقل از روابط عمومی اداره آموزش و پرورش منطقه سندرک؛محمدرضا شمس الدینی با اعلام این خبر افزود: طرح‌های اوقات فراغت دانش‌آموزان و فعالیت‌های تابستانی آموزش و پرورش منطقه سندرک با محوریت کلاسهای قرآنی شامل رو خوانی، روان خوانی ، حفظ قرآن و همچنین کلاسهای ورزشی، علمی و فرهنگی هنری برگزار می شود.

 

وی گفت: بروز خلاقیت ها، رشد اجتماعی و پرورش استعدادهای خاص دانش آموزان از کارکردهای مهم برنامه های غنی سازی اوقات فراغت است.

 

شمس الدینی با بیان اینکه 32 پایگاه تابستانه ویژه اوقات فراغت دانش‌آموزان سندرک ایجاد می‌شود خاطر نشان کرد: پیش بینی می شود در سال جاری بیش از یکهزار نفر از دانش آموزان مقاطع سه گانه تحصیلی در این طرح شرکت کنند.

 

این مقام مسئول اضافه کرد: با توجه به زمان تعطیلی مدارس دوره متوسطه اول و دوم و بر اساس دستورالعمل ،فعالیت‌های تابستانی در مراکز و پایگاه‌های رسمی از ابتدای تیرماه برای همه دوره‌های تحصیلی افتتاح می‌شود و تا 45 روز ادامه خواهد داشت.

 

شمس الدینی افزود:فعالیت‌های تابستانی دانش آموزان سندرک با اعزام آنها به اردوهای دانش آموزی تا پایات تعطیلات تابستان پایان خواهد یافت.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه