پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان هرمزگان
کدمطلب: TFlsgW1m      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۲۰ ۱۴:۴۰:۳۴      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۹۷
معاون پژوهش و برنامه ریزی آموزش و پرورش هرمزگان خبرداد:

برگزاری همایش راهبردها و راهکارهای ارتقاء کیفیت آموزش و پرورش

معاون پژوهش وبرنامه ریزی آموزش و پرورش هرمزگان از برگزاری همایش علمی پژوهشی استانی باعنوان راهبردها و راهکارهای ارتقاء کیفیت آموزش و پرورش خبر داد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان ؛ علیرضا فولادی ضمن اعلام این خبر افزود :  باتوجه به اهمیت وجایگاه مهم مفهوم کیفیت درآموزش و پرورش و لزوم توجه به این مقوله، جهت استفاده و بهره برداری از راهکارهای عملیاتی نخبگان، پژوهشگران و فرهنگیان نخستین همایش علمی پژوهشی استانی با رویکرد توجه به موضوع ارتقاء کیفیت برنامه ریزی گردیده است.

وی بیان داشت: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میناب با همکاری معاونت برنامه ریزی و منابع انسانی اداره کل و با مشارکت معلمان ، دانشجومعلمان ، موسسات علمی – آموزشی –پژوهشی از جمله دانشگاه پیام نور ،دانشگاه هرمزگان ، دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه آزاد اقدام به برگزاری این همایش در شهرستان میناب نموده است .

وی با بیان اینکه  راهکارهای عملیاتی ارتقاء کیفیت در آموزش ابتدایی  وآموزش متوسطه از جمله محورهای اصلی این همایش است خاطرنشان کرد: چکیده مقالات و پیشنهادات پژوهشگران شرکت کننده درهمایش دربرنامه ریزیهای آتی آموزش وپرورش استان استفاده خواهدشد.

 وی درهمین راستا افزود: علاقمندان می توانند مقالات ، پژوهشها و آثار علمی –پژوهشی متناسب با محورهای همایش را به دبیرخانه همایش واقع در آموزش وپرورش شهرستان میناب ارسال نماید.

به گفته فولادی زمان ارسال آثار از نیمه خرداد ماه جاری لغایت شهریور ماه می باشد و زمان برگزاری همایش نیز مهرماه 96 خواهدبود.

معاون پژوهش و برنامه ریزی آموزش و پرورش اداره کل در پایان ضمن دعوت از کلیه فرهنگیان برای شرکت در همایش تصریح کرد: مقالات پذیرفته شده در همایش در مجلات علمی –پژوهشی چاپ و امتیاز لازم از طریق گروه تحقیق وپژوهش به آنان داده خواهدشد و به مقالات برترنیز هدایایی اختصاص خواهد یافت .

 

                           

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه