پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان هرمزگان
کدمطلب: 5KC559W4      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۲۲ ۱۳:۴۱:۳۹      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۴۶
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش هرمزگان خبرداد:

راهیابی هنرجویان هرمزگانی به مرحله نهایی جشنواره مهارتهای هنری هنرستانهای کاردانش

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش هرمزگان از راهیابی هنرجویان هرمزگانی به مرحله نهائی یازدهمین دوره جشنواره مهارتهای هنری هنرستانهای کاردانش خبرداد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان؛ موسی دادی زاده سرخائی  با اعلام این خبر افزود: این جشنواره از رقابت های هنرستانی  آغاز شده و با گذر از سطح شهرستان شش نفر توانستند به مرحله استانی راه یابند.

وی هدف از برگزاری  این جشنواره  را توسعه فرهنگ کار و ترویج مهارتهای شغلی و تقویت بنیه علمی و کاربردی هنرجویان عنوان کرد و بیان داشت:   پس از داوری مرحله اول کشوری، نگین زرگر در رشته چهره سازی گرایش طراحی از هنرستان اسدالله رئیسی بندرعباس و سیده مارال موسوی در رشته عکاسی دیجیتال گرایش عکاسی از هنرستان پویش میناب به عنوان نفرات برتر به مرحله نهایی کشوری که در مرداد ماه 96 در استان گلستان برگزار می شود، راه یافتند.

به گفته معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش هرمزگان مرحله نهایی کشوری از تاریخ یکم تا سوم مرداد ماه با حضور نفرات برتر کشوری  برگزار می شود.

 

                   

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه