پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان هرمزگان
کدمطلب: hBKIWt7s      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۲۲ ۱۳:۴۴:۱۲      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۴۱

راه یابی دانش آموزان هرمزگانی به مرحله دوم هشتمین المپیاد دانش‌آموزی علوم و فناوری نانو

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش هرمزگان از راهیابی دانش آموزان هرمزگانی به مرحله دوم هشتمین المپیاد دانش‌آموزی علوم و فناوری نانو خبرداد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان؛ موسی دادی زاده سرخائی  با اعلام این خبر افزود: ابوالفضل باقر زاده همائی، عثمان زارعی از ناحیه یک بندر عباس و احمد سلیمی از ناحیه دو بندرعباس ، برای حضور در مرحله دوم  معرفی شدند.

وی اضافه کرد: آزمون هشتمین المپیاد دانش‌آموزی علوم و فناوری نانو، فروردین ماه سال جاری به صورت هم‌زمان در 137 شهر در سراسر ایران برگزار شد و  برگزیدگان این دوره  از 13 استان آذربایجان شرقی، اصفهان، بوشهر، خراسان جنوبی، خراسان رضوی، سمنان، فارس، قزوین، قم، کردستان، گلستان، مازندران و هرمزگان بودند.

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش هرمزگان با بیان اینکه این المپیاد با هدف کمک به تربیت نیروی انسانی در زمینه فناوری نانو و شناسایی استعدادهای برتر دانش‌آموزی در این زمینه برگزار می گردد، ادامه داد: در مرحله دوم این المپیاد دانش آموزان در اردویی عملی  شرکت خواهند نمود.

 

                    

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه