پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان هرمزگان
کدمطلب: xoJXRhwP      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ ۱۳:۱۶:۳۶      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۲۶

احیای صنایع دستی در قالب طرح اوقات فراغت دانش آموزان

مدیر آموزش و پرورش شهرستان حاجی آباد با بیان اینکه حاجی آباد در صنایع دستی پیشینه خوبی دارد اظهار کرد: برنامه احیای صنایع دستی در قالب طرح اوقات فراغت دانش آموزان در تعطیلات تابستانی را در دستور کار داریم.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان به نقل از روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان حاجی آباد ، حسین اسماعیلی افزود: آموزش و  پرورش شهرستان حاجی آباد کلاس های اوقات فراغت را تحت نظارت دو مرکز کانون فرهنگی تربیتی شهید عباس زاده ویژه فعالیت های ورزشی ،فرهنگی و هنری و مرکز دارالقرآن ویژه فعالیت های قرآنی  و مذهبی  را در دستور کار خود دارد.

مدیر آموزش و پرورش همچنین گفت: در راستای افزایش سطح کیفی  کلاس ها وهمچنین جذب بیشتر دانش آموز استفاده از اساتید مجرب استان های همجوار نیز از دیگر برنامه های در دستور کار این مدیریت می باشد.

اسماعیلی تصریح کرد: وجه تمایز این دوره کلاس های اوقات فراغت با سال های قبل توجه ویژه به صنایع دستی مناطق روستایی می باشد.

این مسئول افزود: صنایع دستی حاجی آباد به دلیل همجواری با استان های فارس و کرمان از تنوع خاصی برخوردار می باشدکه با اجرای این برنامه ها صنایع دستی روستاها جان و روحی تازه می گیرند.

 

                     

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه