پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان هرمزگان
کدمطلب: 5e2ztVL7      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ ۱۳:۱۹:۲۲      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۳۷

طرح سنجش سلامت نوآموزان بدو ورود به دبستان در بندرلنگه

مدیر آموزش و پرورش بندرلنگه گفت: طرح سنجش سلامت نوآموزان بدو ورود به دبستان و کودکان پیش دبستانی از اواخرخرداد ماه در پایگاه های ثابت و سیار شهرستان بندرلنگه آغاز خواهد شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان بندرلنگه؛ ایرج صوغانی افزود:  با توجه به اهمیت موضوع سنجش سلامت جسمانی دانش آموزان ، تمهید مقدمات اجرای این طرح ،در پایگاه های سنجش این شهرستان انجام گرفته است.

وی ادامه داد: امسال 500 کلاس اولی در روستاها و1400 نو آموز پیش دبستانی و کلاس اولی در شهر برای شرکت در طرح سنجش نوآموزان پیش بینی می کنیم.

صوغانی تصریح کرد: تعداد 2 پایگاه ثابت و2 پایگاه سیار با حضور 10نفر نیروی انسانی برای اجرای طرح سنجش نوآموزان بدو ورود به دبستان در نظر گرفته شده است.

وی بیان داشت : اگر سلامت نوآموزان تایید شود، برگه سلامت دریافت می کنند و جهت ثبت نام به مدرسه مراجعه خواهند کرد واگر مشکوک به مشکلی باشند، به مراکز تخصصی ارجاع خواهند شد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان بندرلنگه موارد ارزیابی طرح سنجش را ارزیابی سلامت و بهداشت ، بینایی،شنوایی، جسمی حرکتی ،رفتاری ، آمادگی تحصیلی و معاینات پزشکی عنوان کرد.

 

                     

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه