پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان هرمزگان
کدمطلب: FEe1ylGd      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ ۱۳:۲۱:۴۳      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۸۲

کلاسهای اوقات فراغت با 30 رشته در رودان

معاون پرورشی و تربیت بدنی رودان از آغاز ثبت نام 6 پایگاه تابستانه اوقات فراغت با 30 رشته قرآنی ،هنری و ورزشی در مدارس شهری و روستای این شهرستان خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان به نقل از روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش رودان؛ عبدالله عبدی بحرینی افزود: کلاس های تابستانه اوقات فراغت مدیریت آموزش و پرورش رودان با هدف غنی سازی تعطیلات تابستانه دانش آموزان و نیز حرفه آموزی و کشف استعداد های هنری و ورزشی در رشته های مختلف، از نیمه اول تیرماه در بخش قرآنی، فرهنگی و هنری، ورزشی و مهارتهای حرفه ای در 6پایگاه تابستانه واقع در کانون فرهنگی تربیتی شهدا و مدارس شهری و روستایی فعالیت خود را آغاز می کند.

وی ادامه داد: انتظار می رود تا پایان تعطیلات تابستانه قریب به 2هزار نفر در کلاس های اوقات فراغت که شامل دوره های آموزشی هنری، قرآنی، ورزشی، طرح هجرت و اردویی است شرکت کنند.

به گفته بحرینی  در حوزه هنری، ورزشی و قرآنی با بیش از 30 رشته پذیرای علاقه مندان و شرکت کنندگان در دوره غنی سازی اوقات فراغت در تابستان 96 هستیم.

معاون پرورشی و تربیت بدنی رودان یادآورشد: کانون فرهنگی تربیتی شهدای رودان با بهره گیری از اساتید مجرب در کلاس های قرآنی، خوشنویسی، خیاطی، رباتیک، عروسک بافی، نقاشی با رنگ روغن، طراحی، نمایش، زبان خارجه و هنرچوب از نیمه اول تیرماه پذیرای علاقه مندان است.

عبدی بحرینی یادآور شد: کودکان و نوجوانان رده سنی4 تا 16 سال می توانند به مدت 2 ماه در کلاسهای کانون فرهنگی تربیتی شهداء رودان در کلاسهای اوقات فراغت شرکت نمایند.

معاون پرورشی و تربیت بدنی رودان با بیان اینکه والدین نیز می توانند در کلاسهای خیاطی، عروسک بافی و نقاشی با رنگ روغن شرکت کنند، خاطرنشان کرد: برای نخستین بار طرح سینما کودک، ایستگاه یادگیری کتابخوانی و هرروز با یک کاردستی بصورت رایگان برای استفاده مراجعه کنندگان کودک ونوجوان به کانون در نظر گرفته شده است.

معاون پرورشی و تربیت بدنی رودان در پایان اظهار کرد: کلاسهای تابستانه اوقات فراغت از نیمه اول تیرماه آغاز و در نیمه اول شهریور ماه با اعطای مدرک حرفه آموزی در تمامی رشته های قرآنی، هنری و ورزشی به نفرات شرکت کننده و حائز نمره قبولی؛ به کار خود خاتمه خواهد داد.

 

                          

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه