پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان هرمزگان
کدمطلب: H75CxKTR      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ ۱۳:۲۷:۱۵      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۶۹

جلسه هماهنگی اعتکاف دانش آموزی

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش هرمزگان از برگزاری جلسه هماهنگی اعتکاف دانش آموزی خبرداد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان ؛احمد مهرانی با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی عبادت اعتکاف را به جان خریدن ریاضتی همراه با شوق و رغبت برای ارتقای معنویت توصیف کرد و افزود: عشق وصف‌ناپذیر جوانان به اعتکاف پس از انقلاب اسلامی که امروز در مساجد و دانشگاه‌ها و مدارس سراسر کشور نمود دارد، باید بعنوان فرصتی ارزشمند قدر دانسته شود.

وی  برنامه‌ریزی هوشمندانه و آسیب‌شناسی متناسب با روح و معنای اعتکاف را ضروری دانست و خاطرنشان کرد: در برنامه‌ریزی‌ها اصل باید بر نزدیک کردن ذهن و دل معتکف به خداوند و در مقابل انقطاع از جنجال‌ها و حاشیه‌های متعارف جامعه و زندگی باشد.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان هرمزگان همچنین گفت: این مراسم که ویژه دانش آموزان 13 تا 17 ساله است در تاریخ 25 الی27 ماه مبارک رمضان در مساجد قدس و کوثر بندرعباس ویژه دانش آموزان دختر و پسر برگزار خواهد شد.

وی در پایان اظهارکرد: دانش آموزان متقاضی می توانند برای ثبت نام در ساعات 17 الی 20 به  صورت حضوری به آستان مقدس امامزاده سید مظفر و یا به نشانی www.ayandesazan.net مراجعه نمایند.

 

                     

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه