پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان هرمزگان
کدمطلب: VJsuzceU      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ ۱۳:۴۳:۳۳      تعداد بازديد اين صفحه:  ۲۰۰

هنرجویان هرمزگانی در مرحله نهایی جشنواره هنرهای تجسمی هنرستان های فنی وحرفه ای کشور

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش هرمزگان از راهیابی هنرجویان هرمزگانی به مرحله نهائی هجدهمین دوره جشنواره هنرهای تجسمی هنرستان های فنی وحرفه ای کشورخبرداد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان؛ موسی دادی زاده سرخائی  با اعلام این خبر افزود: در این دوره از مسابقات آثار 41 نفر از منتخبین استانی جهت داوری کشوری ارسال و در نهایت سه نفر به مرحله پایانی راه یافتند.

وی در ادامه گفت: هدف از برگزاری این جشنواره زمینه سازی برای پرورش استعدادها و خلاقیت های هنرجویان و هنرآموزان،افزایش آثار هنری و عملی توسط هنرجویان و هنرآموزان،ارزیابی کیفیت آموزش های ارائه شده در رشته های شاخه فنی و حرفه ای و  ایجاد فضای رقابت سازنده در میان هنراموزان و هنرجویان برای بروز خلاقیت و ایده های نو در آموزش های فنی و حرفه ای بیان د اشت.

به گفته دادی زاده در این دوره از مسابقات امیر حسین باوقار زعیمی از هنرستان هنرهای تجسمی ناحیه یک بندر عباس ، نیلوفر فرح از هنرستان امام خمینی (ره) ناحیه یک بندر عباس وعذرا عید زاده از هنرستان کاوش شهرستان میناب  به ترتیب در زمینه های تکنیک عکاسی، طراحی  با آب مرکب و فیلمنامه به مرحله پایانی راه یافتند.

به گفته معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش هرمزگان مرحله نهایی کشوری به میزبانی استان خراسان شمالی  در تاریخ 12 تیرماه برگزار می شود.

 

                     

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه