پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان هرمزگان
کدمطلب: ZwcBBCs4      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ ۰۰:۰۳:۰۰      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۶۴
مدیر آموزش و پرورش قشم:

هفت جایگاه جشنواره الگوی های برتر تدریس هرمزگان به قشم رسید

مدیر آموزش و پرورش قشم از کسب هفت جایگاه در جشنواره الگوی های برتر تدریس هرمزگان خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش هرمزگانبه نقل از  روابط عمومی آموزش وپرورش قشم، بهرام پوراشرف مدیر آموزش وپرورش قشم در تعریف از جشنواره الگوهای برتر تدریس دروس تربیت بدنی گفت: جشنواره روش های برتر تدریس درس تربیت بدنی و ارائه الگوهای تدریس رویدادی است آموزشی- مدیریتی که طی آن معلمین تربیت‌بدنی با ارائه روش های برتر والگوهای تدریس به منظور کیفیت بخشی ساعت درس تربیت بدنی خود را در معرض مقایسه، قضاوت و ارزیابی قرار می دهند که این جشنواره همه ساله در دیگر دروس نیز برگزار می شود.

 

این مسئول اذعان داشت: جشنواره الگوهای برتر تدریس در چهار مرحله شهرستان/منطقه ، استان، قطبی و کشوری و در دوره های تحصیلی دوره های اول و دوم ابتدایی و دوره اول و دوم متوسطه به تفکیک  جنسیت معلمین تربیت بدنی، برگزار می گردد.

 

پوراشرف تعداد معلمین قشمی شرکت کننده در جشنواره الگوهای برتر تدریس درس تربیت بدنی را 13 نفر اعلام کرد و افزود: از 12 رتبه برتر این جشنواره، پنج رتبه برتر شامل سه مقام اول و دو رتبه دومی به همراه دو رتبه چهارمی این جشنواره در استان به معلمان تربیت بدنی این جزیره رسیده است که درخشش خیره کننده ای در سطح استان را به نمایش گذاشته اند.

 

مدیر آموزش وپرورش قشم اظهار داشت: مریم رضایی و سمیره حمزه پور جایگاه نخست در مقاطع ابتدایی دوره اول و دوم، نسرین حسنی و سعید میسن تمار جایگاه دوم در مقاطع متوسطه دوره اول دختران و پسران و خدیجه خضری مقدم مقام نخست مقطع متوسطه دوره دوم به همراه دو مقام چهارمی سلما علی نسب و سارا افشاریان در ابتدایی دوره های اول و دوم مجموع مقام های هستند که معلمان قشمی در جشنواره الگوهای برتر تدریس مرحله استانی از آن خود کردند.

 

وی خاطر نشان ساخت: نفرات برتر به در مرحله قطبی این جشنواره که تابستان سال جاری به میزبانی استان یزد برگزار می شوند، اعزام خواهند شد.

 

                         

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه